Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, kortingen en meer!
Meld je hiernaast aan voor de nieuwsbrief of volg ons op social media. Luxigo stuurt maximaal 5x per jaar een nieuwsbrief.
Gemaakt door Van der Werff design
Luxigo werkt samen met enkele andere bedrijven om producten te maken. Zo ook met VanderWerffDesign! Luxigo snijdt alle zelf aangeleverde platen hout waarna deze worden gefabriceerd tot unieke houten lampen en meubels.
Tomas van der Werff (1992) is een industrieel ontwerper uit Rotterdam. In 2020 startte hij zijn ontwerpstudio van der Werff design in Delft. In zijn werk legt hij de nadruk op natuurlijke, duurzame en handgemaakte producten. Hij maakt hierbij voornamelijk gebruik van hout en lasersnijtechniek.
Het idee voor zijn eigen studio begon toen kennissen hem vroegen om een lamp te ontwerpen. Zij wisten niet waar ze moesten beginnen met het zoeken naar de juiste lamp. Een lamp op maat was de perfecte oplossing.
Samen met zijn klanten gaat hij opzoek naar het beste ontwerp. Door middel van lasersnijden kan hij vervolgens snel een op maat gemaakte lamp realiseren. Daarnaast wordt een aantal ontwerpen uit zijn vaste collectie in de webshop verkocht.
Van der Werff design ontwerpt en assembleert alle lampen in huis, maar fabriceert bij Luxigo.
Je lijst is leeg, voeg nieuwe producten toe aan de lijst om een aanvraag te versturen